• 481 541 633
  • 739 660 878
  • Po - Pá : 7:30 - 16:00

Zdroj impulzů M5000i

Velmi silný síťový zdroj s výstupní energií 15J
(povolené maximum)

Více informací

Vše pro vybavení...

stájí a výběhů, oplocení, napájení i stříhání koní

u nás zakoupíte on-line.

eshop.agrotrans.cz

ROUNDHOUSE

První instalace v ČR

Článek zde..

KARIÉRA - NABÍDKA PRÁCE

Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici - "Obchodní manager"

Místo výkonu práce
Horní Sytová, okres Semily

Druh pracovního poměru
plný úvazek

Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Peče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových
  • Technická podpora prodeje, objednávky, nabídky
  • Aktivní účast na marketingových aktivitách, výstavách a veletrzích
  • Koordinace aktivit obchodního oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Skvělý přátelský kolektiv
  • Neformální prostředí
  • Stravování na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Specializovaný obchod s potřebami pro zemědělství

Společnost od roku 1993 nabízí především chovatelům hospodářských zvířat potřebné výrobky a technologie.

Zakládáme si na vysoké odbornosti a individuálním přístupu k zákazníkům.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním
středoškolské s maturitou

vysokoškolské

Jazykové znalosti a dovednosti

Anglický jazyk – komunikační úroveň

Práce s PC a elektronickými zařízeními

Řidičské oprávnění

Osobnostní předpoklady

  • Komunikační schopnosti
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • Profesní orientace v sektoru zemědělství
  • Odhodláni se učit nové věci
  • Inciativa, kreativita, schopnost naslouchat zákazníkům

Kontakt:

Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici - "Ohradář"

Kontaktní údaje

Na prodejně v Horní Sytové lze platit platebními kartami.

Platby kartou
PODĚLÍ - PÁTEK
07:30 - 16:00
SOBOTA - NEDĚLE
zavřeno

739 660 878
481 541 633
481 541 634

Adresa

AGROTRANS spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších
Horní Sytová 101
512 41 Víchová nad Jizerou

IČ: 49814974
DIČ: CZ49814974

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném okresním soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 5143

© 2024 Agrotrans spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Petr Holman
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení