• 481 541 633
  • 739 660 878
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Po - Pá : 7:30 - 16:00

 

 

 


MOBILNÍ STOJKY, DŘEVĚNÉ KŮLY, PLETIVA

Mobilní stojky a elektrické sítě

Přenosné elektrické oplocení umožňuje využít k pastvě nebo pohybu plochy, které nejsou trvale oploceny, nebo kde v pevném oplocení chceme pohybový prostor zvířat omezit. Spojuje výhody lehké mechanické zábrany doplněné zvýšenou paměťovou zábranou u zvířat využitím elektrického pulsu vysílaného síťovým nebo bateriovým zdrojem impulzů.
Jednoduchost instalace, použití v každých podmínkách.

Stojky pro výpas - pro přímé úseky oplocení. Plastové, s ocelovým hrotem, nášlapkou, s úchyty pro lanko nebo pásku v 7-mi volitelných výškách od 10 - 133cm. Dostatečně pevné, pružné, jsou vyrobeny z bílého nebo barevného PP materiálu s UV stabilizátorem.

Vodivé sítě - 6vodičové se 14 - 15 PE stojkami (1 - 2 hroty),výšky 65 - 170cm s velikostí ok 6-23cm barva oranžová, délka 50m.
TURBO sítě s vyšší vodivostí CuSn přidaný vodič, více síly a energie,stojky Ø 13mm
JUMBO sítě s robustnějšími koncovými stojkami  Ø19mm 2 hroty na obou koncích - zvýšená stabilita, snadnější skládání a rozvinutí.

Dřevěné kůly

Nejčastěji používaným materiálem pro kůly na výstavbu oplocení a ohrad je dřevo. Doporučujeme použití kůlů z tvrdého dřeva ( akát, dub) nebo kůlů z měkkčího dřeva ( smrk, borovice) ošetřených nejlépe tlakovou impregnací vhodným prostředkem, čímž prodloužíte jejich životnost. Pokud plánujete kůly zapravit do země strojním zatloukačem, jejich průměr by měl být alespoň 10cm.

Plastové kůly

Kůly z recyklovaného plastu se vyznačují dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům. Běžně vyráběné rozměry jsou Ø 6,5 , 8 a 10 cm a délky 160 a 190cm. Jejich nevýhodou je omezené použití  v rozích a místech, kde jsou kůly vystaveny tlaku. V těchto místech se ohýbají a je vhodné na taková místa použít kůly dřevěné.

Uzlová pletiva

Uzlová pletiva typu bulwark jsou nejčastěji používaným pletivem pro oplocení pastvin a výběhů pro ovce, kozy a farmové chovy jelenovitých. Pletiva mají obvykle čtvercová nebo obdélná oka, kde svislé dráty jsou ve vzdálenosti 15 nebo 30cm. Vodorovné dráty jsou dole hustější a směrem nahoru řidší. Tato skladba pletiva omezuje přístup zejména drobnějších predátorů do výběhů, kde by mohli působit škody na nově narozených mláďatech.  Existuje také varianta pletiva od firmy CYCLONE označovaného jako „Tightlock". Toto špičkové pletivo je vyrobeno z pevnějšího drátu a na spojích svislých a vodorovných drátů je použit speciální uzel, který zamezuje stažení jednotlivých drátu k sobě při nárazu zvířat do oplocení.

Výška standardně dodávaných pletiv bulwark začíná na 0,82 m. Podrobnější informaci o vzdálenostech mezi vodorovnými dráty najdete u specifikace jednotlivých druhů pletiv.

Kompletní  sortiment  z  této  kapitolymůžete zakoupit on-line na eshopu

Kontaktní údaje

Na prodejně v Horní Sytové lze platit platebními kartami.

Platby kartou
PODĚLÍ - PÁTEK
07:30 - 16:00
SOBOTA - NEDĚLE
zavřeno

739 660 878
481 541 633
481 541 634

Adresa

AGROTRANS spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších
Horní Sytová 101
512 41 Víchová nad Jizerou

IČ: 49814974
DIČ: CZ49814974 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném okresním soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 5143

© 2024 Agrotrans spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Petr Holman
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení