• 481 541 633
  • 739 660 878
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Po - Pá : 7:30 - 16:00

Zdroj impulzů M5000i

Velmi silný síťový zdroj s výstupní energií 15J
(povolené maximum)

Více informací

Vše pro vybavení...

stájí a výběhů, oplocení, napájení i stříhání koní

___________________________________

u nás zakoupíte on-line.

eshop.agrotrans.cz

ROUNDHOUSE

První instalace v ČR

Článek zde..

ZNAČENÍ HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Ušní známky z plastu

Ušní identifikační známky pro hospodářská zvířata ALLFLEX jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pružného polyuretanu. Materiál byl testován pro teploty od -40°C až do +80°C s plnou ochranou proti UV záření. Známka se skládá ze dvou do sebe zapadajících dílů (známka + s čepem/ známka - s otvorem). Známky určené pro oficiální systém identifikace jsou vybaveny patentovaným nerozebíratelným uzávěrem ROTACLIP, který zaručuje volné protáčení obou dílů a zamezí opětovnému použití kteréhokoli dílu známky. Známky Allflex vynikají dlouhou trvanlivostí a minimální ztrátovostí. Samozřejmá je kombinace různých velikostí obou částí ušní známky: dílu s čepem a dílu s otvorem.
K označení zvířat pro chovatelské účely je k dispozici výběr ze sedmi základních barev. Ušní známky je možné podle požadavku potisknout laserovou technologií. K běžnému popisu známek slouží speciální popisovače černé barvy.

Aplikátory a další příslušenství

Pro nasazení plastových známek do ucha zvířete slouží speciálně konstruované aplikátory. Do aplikátoru se nejdříve na jehlu nasadí známka s čepem a do úchytu se zasune druhý díl známky. Aplikátor se přiloží na místo, kde chceme známku do ucha upevnit a stiskneme rukojeti aplikátoru. Stiskem aplikátoru díl známky se zahroceným čepem propíchne ucho a trvale se spojí s protikusem známky. Firma Allflex nabízí pro nasazení svých známek standardní aplikátor Total Tagger nebo Ultramatic s automatickým odskokem jehly po spojení obou dílů známky.

Značkovače a barvy

Pro dočasné chovatelské označení zvířat na těle se používají různé značkovací křídy nebo barvy ve spreji. Tento druh značení vydrží obvykle cca 3 týdny.  Pro označené ovcí existuje speciální barva ve spreji, která lépe ulpí na mastné vlně a zároveň ji lze lépe z vlny odstranit při jejím zpracování. Spreje se nabízí ve 3 základních barvách (modrá, zelená, červená) a 2 speciálních ( žlutá a oranžová). Křídy Raidex se dodávají v 8 barvách.

Tetovací barvy

Tetování zůstává jedním z mále způsobů opravdu nezaměnitelné identifikace zvířat. S pomocí tetovacích kleští s jehličkami ve tvaru písmen nebo číslic se propíchne kůže a do otvorů se nanese tetovací barva. Druhou možností je konce jehliček otisknout do tetovací barvy a tím se barva nanese do vpichu v jedné operaci. Vzhledem k menšímu množství nanesené barvy, je číslo hůře viditelné něž při nanesení a vetření barvy prstem ruky. Tetovací čísla se dodávají v různých velikostech a i speciální tetovací kleště umožňují současně otisknout jednu nebo dvě řady znaků. Tetovací barva se vyrábí obvykle v černé a zelené barvě.

Krční popruhy, čísla, pásky na nohy

Dalším ze způsobů chovatelského značení skotu jsou textilní krční popruhy s navlečenými čísly. Čísla jsou dostatečně velká a tudíž dobře čitelná na krku zvířete. Pokud potřebujete zvíře označit na místě, které je dobře viditelné např. při dojení krav na dojírně, použijte identifikační pásky na nohu zvířete. Pro krátkodobé označení zvířat se hodí textilní pásky se suchým zipem, které se snadno nasadí i sejmou. Pro dlouhodobější identifikaci je možné použít pásky z plastu, které je možné popisovat nebo používat opakovaně.

Kompletní  sortiment  z  této  kapitolymůžete zakoupit on-line na eshopu

Kontaktní údaje

Na prodejně v Horní Sytové lze platit platebními kartami.

Platby kartou
PODĚLÍ - PÁTEK
07:30 - 16:00
SOBOTA - NEDĚLE
zavřeno

739 660 878
481 541 633
481 541 634

Adresa

AGROTRANS spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších
Horní Sytová 101
512 41 Víchová nad Jizerou

IČ: 49814974
DIČ: CZ49814974 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném okresním soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 5143

© 2024 Agrotrans spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Petr Holman
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení