• 481 541 633
  • 739 660 878
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Po - Pá : 7:30 - 16:00

Ostatní příslušenství

 

 

 


OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ELEKTRICKÉ OPLOCENÍ

Rukojeti

Slouží k řešení přístupu na pozemky oplocené elektrickým ohradníkem. Rukojeti, pružiny spolu s bránovým izolátorem zabezpečují vodivé propojení ohrady. Rukojeť má vodivý střed, který je vsazen do nevodivého plastového obalu, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s rukojetí. V sortimentu představujeme řadu různých variant řešení vstupů do elektrického oplocení včetně moderních trendů, kterými jsou použití pružných vodičů nebo samonavíjecích rolobran.

Pružiny

Brány

Klasická dřevěná nebo kovová  brána zajistí bezpečné uzavření vstupu do trvalého oplocení včetně možnosti jejího uzamčení. Pevnou bránu je možné jednoduchým způsobem osadit izolátory a vodičem tak, aby se stala součástí elektrického oplocení. Tím zabráníte přístupu zvířatům k vlastní bráně, čímž ji lépe ochráníte před poškozením (např.drbáním, okusem,...). V nabídce naleznete i některé speciální konstrukce elektrifikované pevné brány, která je oproti klasické bráně lehčí. V místech častého průjezdu zemědělské techniky je možné instalovat také tzv. traktorovou vodivou bránu, kterou tvoří vodivé pruty zavěšené na výkyvném pantu. Vozidlo při průjezdu pruty rozevře a po jeho projetí se automaticky vrátí do původní polohy.

Napínáky

Napínáky drátu se používají zejména v trvalém oplocení, kde slouží k napnutí drátu. To je důležité v letním období, kdy se ocelový drát teplem prodlužuje a je třeba ho dopínat. Před zimou je naopak třeba drát povolit, aby při zkrácení za chladného počasí neprasknul. Pouze napnutý drát plní svoji funkci. Volný drát zvířata lehce nadzvednou a prolezou oplocením. Pokud chceme drát napínat, musíme mít dobře vyřešenou konstrukci opěrných rohů. Bez řádně zpevněné opěrné konstrukce lze při napínání snadno nosné kůly vyvrátit.

Propojovací kabely a Spojovací materiál

Pro rychlé a snadné propojení vodivých lanek nebo pásek použitých v elektrickém ohradníku slouží široký sortiment propojovacích kabelů a spojek. Vždy platí zásada, že je třeba propojit pokud možno všechny jednotlivé vodiče v lanku nebo pásce. Jenom tak docílíte toho, aby i za spojením nebo propojením bylo elektrické oplocení funkční.

Nástroje a přípravky

Výstavba oplocení, stejně jako každá řemeslná práce, vyžaduje kromě jistých zkušeností a zručnosti i odpovídající technické vybavení a nástroje. K zapravení kůlů do země nabízíme jak strojní, tak ruční zatloukače kůlů a jednoduché zemní vrtáky. Zejména pro výstavbu trvalého oplocení je třeba nástrojů jako jsou rozvíječe drátu,  řetězové napínáky drátu, štípací kleště a ohýbače na drát.

Výstražné tabulky

V souladu s platnou normou upravující použití elektrických ohradníků je třeba na místech, kde může dojít ke kontaktu veřejnosti s elektrickým oplocením, označit takové oplocení výstražnou tabulkou. Plastové tabulky s nápisem „ POZOR ELEKTRICKÝ OHRADNÍK „  se umísťují především podél veřejných komunikací.

V naší nabídce naleznete i další chovatelské výstražné tabulky upozorňující např. na přítomnost býka nebo berana ve stádě.

Kompletní  sortiment  z  této  kapitolymůžete zakoupit on-line na eshopu

Kontaktní údaje

Na prodejně v Horní Sytové lze platit platebními kartami.

Platby kartou
PODĚLÍ - PÁTEK
07:30 - 16:00
SOBOTA - NEDĚLE
zavřeno

739 660 878
481 541 633
481 541 634

Adresa

AGROTRANS spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších
Horní Sytová 101
512 41 Víchová nad Jizerou

IČ: 49814974
DIČ: CZ49814974 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném okresním soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 5143

© 2024 Agrotrans spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Petr Holman
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení