• 481 541 633
  • 739 660 878
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Po - Pá : 7:30 - 16:00

Stříhací strojky HEINIGER

světová špička v tomto sektoru.

 

 

 


ELEKTRICKÉ STŘÍHACÍ STROJKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Elektrické stříhací strojky HEINIGER

Stříhací elektrické strojky HEINIGER představují světovou špičku v tomto sektoru. Pro stříhání jak hospodářských, tak domácích zvířat, nabízí firma HEINIGER ucelený sortiment stříhacích strojků včetně široké nabídky výměnných nožů, hřebenů nebo čepelí.

Pro profesionální střihače ovcí jsou určeny motorové jednotky EVO a ONE k pohonu mechanické stříhací hlavice ICON.  Pro menší stáda či hobby chovatele ovcí nabízíme elektrický stříhací strojek XTRA, který s výkonem 320W je nejsilnějším strojkem ve své třídě a díky tomu bez problémů proniká do vlny.

Pro chovatele koní nebo skotu je připravena modelová řada elektrických strojků na stříhání srsti. Z modelů DELTA, PROGRESS , USV  připojených k elektrické síti 230V nebo bezdrátového strojku CORDLESS s baterií o kapacitě 2 Ah, si jistě vybere každý zájemce.

Pro stříhání domácích zvířat je připraven malý a lehký strojek SAPHIR. Výkonný motor 35W spolu s kvalitní dobíjecí Li-ionovu baterií  zajistí bezproblémové stříhání po dobu až 60 minut.

 

Stříhací horní nože

Horní nůž se ve stříhacím strojku na ovčí vlnu pohybuje a má za úkol odřezávat prameny vlny, které procházejí dolním hřebenem a kompaktní vlněné rouno se rozdělí do tenčích pramínků, které se dají snáze odříznout. Nové nože se liší svoji počáteční tloušťkou a postupně se neustálým broušením ztenčují.

 

Speciální stříhací  hřebeny

Stříhací (dolní) hřebeny jsou pevně upevněny ke stříhací hlavici nebo strojku. Tvar a šířku hřebene si střihač volí podle druhu stříhané vlny, jejímu znečištění a také podle svých zkušeností a zručnosti.  Šířka nabízených dolních nožů pokrývá široké rozpětí od 77mm do 96mm. Hřebeny je potřeba stejně jako horní nože pravidelně brousit.

 

 Broušení nožů

„Správně nabrousit stříhací nože je umění", říkají profesionální střihači. Je to opravdu velmi přesná práce a vyžaduje odpovídající vybavení. Nože se brousí buď na brusce s vertikálně nasazenými disky s nalepeným  brusným plátnem, nebo se používá lapovací bruska s obvykle horizontálně uloženým diskem s nanesenou speciální brusnou pastou.

 

Ruční stříhací strojky

Pro hobby chovatele, kteří si nechtějí pořizovat elektrický stříhací strojek, máme v nabídce i ruční stříhací strojky a pérové nůžky. S jejich pomocí dokážete zvíře také ostříhat, ale trvá to déle a je to fyzicky namáhavější.

Kompletní  sortiment  z  této  kapitolymůžete zakoupit on-line na eshopu

Kontaktní údaje

Na prodejně v Horní Sytové lze platit platebními kartami.

Platby kartou
PODĚLÍ - PÁTEK
07:30 - 16:00
SOBOTA - NEDĚLE
zavřeno

739 660 878
481 541 633
481 541 634

Adresa

AGROTRANS spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších
Horní Sytová 101
512 41 Víchová nad Jizerou

IČ: 49814974
DIČ: CZ49814974 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném okresním soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 5143

© 2024 Agrotrans spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Petr Holman
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení