• 481 541 633
  • 739 660 878
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Po - Pá : 7:30 - 16:00

KLECE a MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ

Mobilní manipulace

Stavebnicový  systém CORAL z panelů vyrobených z oválně profilovaných ocelových trubek, žárově pozinkovaných, je v praxi ověřený mobilní systém pro manipulaci se skotem. Hmotnost jednotlivých dílů umožňuje jejich naložení a transport na jiné místo podle potřeby. Panely se navzájem spojují pomocí řetízků.  Standardní výška panelů je 1,6m, výška branky 2,1m, délky panelů jsou 2,44m - 3,05m - 3,66m.  Z širokého sortimentu různých dílů lze sestavit takřka libovolnou kombinaci pro třídění a manipulaci  se skotem nebo sestavu pro pohyb koní (dočasný výběh, lonžovací kruh aj.).

Z panelů lze rovněž vytvořit dočasné boxy pro ustájení zvířat nebo např. individuální oddělení při telení krav.

Podobný systém, samozřejmě s jinou konstrukcí, je k dispozici pro manipulaci se stády ovcí. Taková mobilní sestava výrazně zjednoduší a zrychlí veškeré úkony se stádem.  

 

Paznehtářské a ostatní manipulační klece

Manipulace se zvířaty a provedení širokého spektry veterinárních a chovatelských úkonů vyžaduje odpovídající vybavení, které je bezpečné jak pro obsluhu, tak pro zvířata samotná. Nejdůležitější otázkou je předem správně definovat, jaké úkony a jaké ošetření chci se zvířaty provádět. V návaznosti na to stačí v sortimentu vybrat tu správnou klec, která umožňuje provedení všech nebo pouze některých vybraných  výkonů - třídění, vážení, úprava paznehtů, veterinární úkony, inseminace, pomoc při porodu atd.

 

Drbadla

Správně osazená drbadla zlepšují pohodu zvířat a prodlužují životnost různých stavebních prvků, o které se jinak zvířata drbou a mohou je poškodit. Pevná kartáčová nebo zubová drbadla či elektrické kartáče jsou jistě správnou investicí do pohody vašich zvířat.

 

Mobilní ustájení a příkrm telat

Laminátová budka s připojenou žárově zinkovanou ohrádkou tvoří základ individuálního odchovu telat mléčných krav. Použité materiály a konstrukce umožňují snadné čištění a manipulaci. Budky se snadno skladují a transportují. Pro straší telata je k dispozici varianta pro skupinu sedmi kusů.

 

Stájové zátěžové desky

Velmi kvalitní pochozí i pojízdné podlahy do stájí a dalších provozů lze provést z plastových desek, které se pokládají na libovolný rovný podklad. Materiál je odolný povětrnostním i chemickým vlivům. Struktura povrchu zajišťuje protiskluznost. Snadná manipulace a obrobitelnost při pokládce. Široký sortiment tvarovek do rohů a pro vytvoření šikmých nájezdů.

 

Krmné žlaby

Tyto žlaby jsou určeny především pro krmení skotu a koní. Plastový polyetylénový žlab se vyrábí buď dělený, pro sestavení delších žlabů, nebo jako kompaktní výlisek pro kratší délky. Žlab je osazený do ocelové pozinkované konstrukce.     

 

Plastové a krmné žlaby do boxů

V sortimentu naleznete široké spektrum malých krmných žlabů a kbelíků pro zavěšení nebo pevnému uchycení na stěnu stáje nebo boxu včetně variant pro umístění do rohu. Objem od 7 do 50 litrů.   Žlaby jsou vyrobeny s odolného tvrdého plastu. K některým typům lze doplnit ochranné hrany, které zabraňují koním v okusování žlabů.

 

Stájové potřeby pro koně

V neustále se rozšiřující nabídce potřeb pro vybavení stájí je možné si vybrat kolečka a manipulační vozíky pro práci s krmivem či naopak pro odvoz  hnoje. Kovové nebo plastové držáky a závěsy pro uložení sedel a ostatních jezdeckých potřeb, plastové boxy na drobné pomůcky.

Dále jsou v sortimentu plastové bedny a malá sila 500 - 2000 litrů  pro bezpečné uložení sypkých krmiv.

 

Zavětrovací tkaniny a plachty

Zavětrovací tkaniny a sítě jsou ideálním řešením pro zajištění odvětrání stájí s maximálním omezením průvanu.  Sítě se vyrábějí s různou velikostí ok, čímž je ovlivněna rychlost výměny vzduchu v objektu.

Standardní barva je zelená. Sítě se nabízí v metráži v šířce 2,5m nebo v baleních o různé délce.

Součástí nabídky je i sortiment upevňovacích držáků, úchytů a dalších prvků pro instalaci stabilních sítí nebo výrobu stahovacích stěn apod.

Kompletní  sortiment  z  této  kapitolymůžete zakoupit on-line na eshopu

Kontaktní údaje

Na prodejně v Horní Sytové lze platit platebními kartami.

Platby kartou
PODĚLÍ - PÁTEK
07:30 - 16:00
SOBOTA - NEDĚLE
zavřeno

739 660 878
481 541 633
481 541 634

Adresa

AGROTRANS spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších
Horní Sytová 101
512 41 Víchová nad Jizerou

IČ: 49814974
DIČ: CZ49814974 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném okresním soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 5143

© 2024 Agrotrans spol. s r.o. Vítkovice v Krkonoších. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Petr Holman
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení